مراقبت از مو

روش هایی برای تشخیص سلامتی مو

دسته بندی : مراقبت از مو

جلوگیری از  ریزش مو و تقویت رشد آن برای همه مهم است هیج کس دوست ندارد موهایش را از دست بدهد .ریزش مو نه تنها روی ظاهر فیزیکی فرد تاثیر می گذارد بلکه می تواند شرایط روحی - روانی او را نیز تحت تاثیر قرار دهد. داشتن موی کامل با سلامت جوانی و زیبایی همراه است. بنابراین مشکل ریزش مو برای همه  و به ویژه برای زنانی که روی ظاهر فیزیکی شان خیلی حساس هستند. بسیار هراس اور است.

ماسک تخم مرغ برای رشد مو

دسته بندی : مراقبت از مو

رشد مو
ماسک تخم مرغ برای رشد موها

وسایل مورد نیاز

کاسه برای مخلوط کردن، چنگال، یک عدد تخم مرغ، یک قاشق غذا خوری روغن زیتون، یک پوشش پلاستیکی، شامپوی پاک کننده، حوله، کلاه حمام، نرم کننده، و نرم کننده‌ی بدون نیاز به آبکشی

مراقبت از مو در تابستان

دسته بندی : مراقبت از مو

تابستان

همه ما مي دانيم که آفتاب داغ تابستان چقدر براي پوستمان مضر است و به همين دليل براي محافظت از پوست خود اقداماتي را انجام مي دهيم. ولي آيا تا کنون در مورد تاثير آفتاب بر روي مو چيزي شنيده ايد؟؟؟ آفتاب مي تواند براي موهايمان به اندازه پوستمان آسيب رسان باشد.

مراقبت از مو به شیوه زنان هالیوود

دسته بندی : مراقبت از مو

موی رنگ شده

موهای زیبا به چهره خانم ها جذابیت می دهد، اما در این میان معمولا ۲ مساله متضاد وجود دارد که بیشتر خانم ها با آن درگیرند...

اگر بخواهیم موها زیباتر به نظر برسند، باید آنها را رنگ کنیم که گاهی هم نیاز به دکلره پیش می آید، یا اینکه مو را سشوار بکشیم یا از اتوهای مخصوص برای حالت دهی مو استفاده کنیم ، اما این اقدام ها سلامت مو را به خطر می اندازند و درنهایت زیبایی را از آن می گیرند. شاید در ذهن شما هم این سوال مطرح شده باشد که چطور بیشتر ستاره ها این کارها را مرتب انجام می دهند ولی موهایشان صدمه نمی بیند و همیشه سالم و زیباست. با ما همراه باشید تا برخی رموز کار را به شما بیاموزیم.

روش های ساده برای مراقبت از مو

دسته بندی : مراقبت از مو

مراقبت از مو

 گاهی در اثر گرد و غبار و گرما بي‌حوصله‌تر از آن مي‌شویم كه به موهايمان توجه كافي داشته باشيم. البته داشتن وسواس زیاد و شستن بیش از حد موها نیز به خشك شدن بيش از حد آنها منجر مي‌شود. براي حفاظت از موها چند راه‌ حل مفيد و آسان وجود دارد كه براي تمام فصول قابل اجرا است. تنها كافيست چند دقيقه در روز به اين موارد توجه كنيد تا بدون تحمل دردسر زياد ، موهايي زيبا و شاداب داشته باشيد. با ما همراه شوید تا 12 راه مراقب روزانه از موها را برایتان بازگو کنیم.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن