مراقبت از مو

درمان موخوره

دسته بندی : مراقبت از مو

 

موی سالم با تعادل مناسب رطوبت و پروتئین سرپاست.  کمبود پروتئین، موهای شما را  کش مانند و ریش ریش می کند و کمبود رطوبت می تواند مو را شکننده و مستعد موخوره کند. عوامل مختلفی که می توانند باعث موخوره در موی شما شوند!

علت و درمان خارش سر

دسته بندی : مراقبت از مو

 

 خارش سر می تواند بر هر کس بخصوص در فصل گرما آزار دهنده باشد. علل متعددی می تواند سبب خارش پوست سر و حتی ایجاد جوش در سر شوند، برخی خارش سر را همراه با التهاب پوست و ریزش موها تجربه می کنند و برخی دچار خارش در ناحیه سر خود می باشند.

روش هایی برای تشخیص سلامتی مو

دسته بندی : مراقبت از مو

جلوگیری از  ریزش مو و تقویت رشد آن برای همه مهم است هیج کس دوست ندارد موهایش را از دست بدهد .ریزش مو نه تنها روی ظاهر فیزیکی فرد تاثیر می گذارد بلکه می تواند شرایط روحی - روانی او را نیز تحت تاثیر قرار دهد. داشتن موی کامل با سلامت جوانی و زیبایی همراه است. بنابراین مشکل ریزش مو برای همه  و به ویژه برای زنانی که روی ظاهر فیزیکی شان خیلی حساس هستند. بسیار هراس اور است.

ماسک تخم مرغ برای رشد مو

دسته بندی : مراقبت از مو

رشد مو
ماسک تخم مرغ برای رشد موها

وسایل مورد نیاز

کاسه برای مخلوط کردن، چنگال، یک عدد تخم مرغ، یک قاشق غذا خوری روغن زیتون، یک پوشش پلاستیکی، شامپوی پاک کننده، حوله، کلاه حمام، نرم کننده، و نرم کننده‌ی بدون نیاز به آبکشی

مراقبت از مو در تابستان

دسته بندی : مراقبت از مو

تابستان

همه ما مي دانيم که آفتاب داغ تابستان چقدر براي پوستمان مضر است و به همين دليل براي محافظت از پوست خود اقداماتي را انجام مي دهيم. ولي آيا تا کنون در مورد تاثير آفتاب بر روي مو چيزي شنيده ايد؟؟؟ آفتاب مي تواند براي موهايمان به اندازه پوستمان آسيب رسان باشد.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن