بهداشت بانوان

فوائد بستن شکم بند بارداری

دسته بندی : بهداشت بانوان

شکم بند بارداری

طبيعتا يكي از علائم بارداري افزايش روزافزون قطر شكم است در حدود اواخر ماه سوم زن باردار يك برآمدگي كوچك در بالاي استخوان شرمگاهي احساس مي نمايد دليل آن بزرگ شدن رحم است كه رفته رفته تا اواخر ماه پنجم به ناف رسيده عاقبت قسمت اعظم محوطه شكم را پر ميكند.

مزایای اپیلاتور

دسته بندی : بهداشت بانوان

مزایای اپیلاتور

یكی از مشکلات بسیاری از خانم‌ها از بین بردن موهای زائدشان است و برای این كار از ابزارهای گوناگونی  استفاده میکنند؛ از انواع كرم‌های موبر گرفته تا ساده‌ترین شیوه اصلاح كه بکاربردن تیغ است و البته برای بسیاری از اشخاص  ایجاد آلرژی می‌كند.

خوش فرم کردن و بزرگ کردن سینه بانوان

دسته بندی : بهداشت بانوان

 بزرگ کردن سینه

خانم ها معمولا دوست دارند سینه های خوش فرم و زیبایی داشته باشند. خوش فرم بودن و بزرگ کردن سینه همیشه از بحث های داغ و البته جذاب در حریم خانمانه است.
 سینه ها نقش مهمی در خوش اندام بودن یک زن دارد، بسیاری از خانم ها اندام مناسبی دارند اما دوست دارند سایز سینه هایشان کمی بزرگتر و خوش فرم تر باشد. اولین راه کاری که برای بزرگ کردن سینه به ذهن همه خطور می کند پروتز است. اما این تنها راه نیست! امروز در  وبلاگ  پوست کالا مقاله کوتاه اما مفیدی آماده کردیم و راهکارهایی را برای بزرگتر کردن سینه به شما معرفی می کنیم که امیدواریم برای شما مفید باشد.

سرد مزاجی در بانوان

دسته بندی : بهداشت بانوان

کم بودن میل جنسی بانوان

یکی از مشکلاتی که معمولا در ازدواج های امروزی پیش می آید نداشتن رابطه جنسی مناسب یا برآورده نکردن نیازهای جنسی دوطرف می باشد اما شما می توانید با رعایت چندین نکته از این مشکل جلوگیری و تاحدودی درمان کرد.

علت درد سینه در خانمها

دسته بندی : بهداشت بانوان

درد سینه ؟! موضوعی که اکثر خانمها قبل از قاعدگی با آن درگیر هستند و گاها بخاطر شدت درد شکایت میکنند

درد سینه (ماستالژیا)
از هر 10 نفر خانم 7 نفرآن را تجربه میکنند..که حدود 10 درصد از زنان درد متوسط تا شدید سینه را حدود 5 روز از ماه تجربه میکنند..
علت درد سینه چیست ؟
بیشتر مواقع علت دقیق درد سینه امکان پذیر نیست اما علل احتمالی شمامل موارد زیر است :

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن