لوازم آرایشی

با ریمل های خشک خداحافظی کنید و آن را نو کنید !

دسته بندی : لوازم آرایشی

ریمل خشک شده

حتما میپرسید چطور ممکن هست ریمل خشک شده مثل روز اول بشه..در این مقاله تمام ترفندهای نو کردن ریمل خشک شده خود را پیدا میکنید . با ما همراه باشید. با ریمل خشک شده چه کنیم؟
ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی است که هر خانمی باید در کیف لوازم آرایش اش داشته باشد. حتی اگر هم شما اهل آرایش حرفه ای و غلیظ نباشید حتما باید در آرایش صورت تان از ریمل استفاده کنید.

ثابت کردن رژ لب روی لب

دسته بندی : لوازم آرایشی

رژلب

شاید شما هم با مشکل ماندگار نبودن رژ لب روی لب هایتان دچار هستید و رژ لب های تان روی لب تان چروک و پراکنده می شود ، در اینصورت با ما همراه شوید.عنوان اولین گام در آرایش باید از خط لب استفاده شود و از رژ لب‌های معمول صرف‌نظر کنید. محدوده‌ی لب‌ها را با خط لب شکل بدهید و درون این محدوده را نیز با خط لب پر کنید . شما به دلیل کیفیت رژ لب نمی‌توانید با آن دور لب‌ها را به خوبی رسم کنید. در صورتی که با رژ لب این کار را انجام دهید نتیجه  آن نامرتب‌تر از یک خط خواهد شد. خط لب کمی خشک‌تر است، بنابراین بر روی لب جا‌به‌جا نمی‌شود. بر عکس رژ لب به دلیل دارا بودن ساختار مرطوب‌تر، جابه‌جا می‌شود.

با آرایش کبودی زیر چشم را محو کنید

دسته بندی : لوازم آرایشی

شاید شما هم جزو افرادی باشید  که زیر چشم هایتان به طور طبیعی کبود و تیره می باشد حتما باید آرایش چشم خود را به طور کامل انجام دهید تا مواد لوازم آرایشتان زیر چشم هایتان نریزد و دوباره زیرچشم هایتان را تیره نکند و سپس از کرم های آرایشی محو کننده و پوشاننده استفاده کنید.

تکنیک های آرایش اصولی

دسته بندی : لوازم آرایشی

خط چشم

آرایش و استفاده از لوازم آرایشی در حقیقت برای زیباتر شدن است. اما ناآگاهی از برخی تکنیک های آرایش صورت گاهی کار را تا جایی پیش می برند که چهره ساده و بدون آرایش به مراتب زیباتر به نظر می رسد.

آموزش تصویری رژ لب زدن

دسته بندی : لوازم آرایشی

رژ لب زدن

رژ لب زدن یکی از مهمترین لوازم آرایش  هست که در کیف هر خانمی پیدا میشود .. اما اینکه از این وسیله چطور استفاده کنیم تا زیبایی بیشتری به آرایش صورت ما بدهد مسئله ایست که با آموزش های تصویری از نحوه رژ لب زدن به آن دست میابیم ..

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن