عطر و ادکلن

آیا در هنگام خرید عطر با مشکل برخورد کرده اید؟

دسته بندی : عطر و ادکلن

برای اولین بار در قرن هجدهم، در فرانسه عطر به صورت مایعی دورن بطری های شیشه ای تزیینی به بازار آمد و شیشه های عطر کم کم بین مردم محبوبیت پیدا کردند. در قرن نودزهم ، انقلاب فرانسه ناخواسته باعث شد تا شور و شوق مردم این کشور برای استفاده از عطر کم شود. اما بعد از گذشت چند سال مردم مجدداً جرأت پیدا کردند که میل شدیدشان را برای استفاده از کالاهای لوکس، از جمله عطر ابراز کنند.

از آن زمان تاکنون بوهای جدید در شیشه های مخصوص عطر با طرح ها و بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود.

نکاتی در مورد عطر و نگهداری از آن

دسته بندی : عطر و ادکلن

 

عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می شوند. اینکه در هر عطری میزان اسانس  روغنی به کار رفته  چقدر است. اسامی مختلفی به عطرها می دهند.

در رابطه با ماندگاری رایحه عطر

دسته بندی : عطر و ادکلن

عطر و ادکلن

در رابطه با اسپری کردن بهتر است بگویم تا جایی که امکان دارد از نقطه نزدیک اسپری کنید زیرا باعث می شود رایحه روی پوست بنشیند و زیاد در هوا پخش نشود.هم چنین اگر مولکول ها روی سطح پوست قرار بگیرد امکان ماندگاری آن زیاد می شود.

نحوه استفاده از اسپری بدن

دسته بندی : عطر و ادکلن

تعریق زیر بغل

اکثر شما از تعریق زیر بغل ناراحت هستید بخصوص افرادی که دارای بوی عرق تند و بد بو هستند اما شما می توانید با راه های مختلف از این مشکل جلوگیری نماییدکه یکی از این را ه ها استفاده از اسپری می باشد البته باید توجه داشته باشید که در چه زمانی و چگونه از  این اسپری استفاده نمایید.

راه های جلوگیری از تعریق زیر بغل

دسته بندی : عطر و ادکلن

عرق زیر بغل بسیار آزار دهنده و ناخوشایند می باشد اما با متوقف کردن عرق زیر بغل و یا کنترل آن باعث کم تر کثیف شدن لباس ها و هم چنین افزایش اعتماد بنفس می شود و اسپری ها و خوشبو کننده ها باعث از بین بردن بوی عرق می شوندکه در اینجا سه راه حل پیشنهاد می کنیم.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن