عطر و ادکلن

در رابطه با ماندگاری رایحه عطر

دسته بندی : عطر و ادکلن

عطر و ادکلن

در رابطه با اسپری کردن بهتر است بگویم تا جایی که امکان دارد از نقطه نزدیک اسپری کنید زیرا باعث می شود رایحه روی پوست بنشیند و زیاد در هوا پخش نشود.هم چنین اگر مولکول ها روی سطح پوست قرار بگیرد امکان ماندگاری آن زیاد می شود.

نحوه استفاده از اسپری بدن

دسته بندی : عطر و ادکلن

تعریق زیر بغل

اکثر شما از تعریق زیر بغل ناراحت هستید بخصوص افرادی که دارای بوی عرق تند و بد بو هستند اما شما می توانید با راه های مختلف از این مشکل جلوگیری نماییدکه یکی از این را ه ها استفاده از اسپری می باشد البته باید توجه داشته باشید که در چه زمانی و چگونه از  این اسپری استفاده نمایید.

راه های جلوگیری از تعریق زیر بغل

دسته بندی : عطر و ادکلن

عرق زیر بغل بسیار آزار دهنده و ناخوشایند می باشد اما با متوقف کردن عرق زیر بغل و یا کنترل آن باعث کم تر کثیف شدن لباس ها و هم چنین افزایش اعتماد بنفس می شود و اسپری ها و خوشبو کننده ها باعث از بین بردن بوی عرق می شوندکه در اینجا سه راه حل پیشنهاد می کنیم.

در رابطه با رایحه ادکلن ها

دسته بندی : عطر و ادکلن

عطر و ادکلن

اتنتخاب عطر و ادکلن کاملا سلیقه ای می باشد زیرا تنوع در رایحه عطر ها بالا می باشد و بعضی افراد رایحه سرد یا بعضی رایحه گرم و بعضی رایحه تند می پسندن که در اینجا شما را با انواع رایحه عطر ها آشنا می کنیم.

عطر های زمستانه مخصوص آقایان

دسته بندی : عطر و ادکلن

عطرهای زمستانه مخصوص آقایان

انتخاب عطر متناسب با فصل یکی از ویژگی های جنتلمن ها میباشد..عطرهایی هستند که در تابستان بسیار دلپذیرند اما در زمستان رایحه مطبوعی ندارند. اگر میخواهید بدانید به عنوان آقایی که به جذاب و شیک بودنش اهمیت میدهد بهتر است در فصول سرد سال از چه عطرهایی استفاده کنید با ما همراه شوید.
عطرهایی هستند که در تابستان بسیار دلپذیرند اما در زمستان رایحه مطبوعی ندارند. اگر میخواهید بدانید به عنوان آقایی که به جذاب و شیک بودنش اهمیت میدهد بهتر است در فصول سرد سال از چه عطرهایی استفاده کنید با این مطلب همراه شوید.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن