انتخاب خط چشم

دسته بندی : آرایش چشم

خط چشم بر روی خط مژه ها در پشت چشم کشیده می شود تا چشم شما را بزرگتر جلوه داده و در عین حال فرم و حالت نیز به آن می دهد.

برای کشیدن خط چشم به فرم چشمهایتان توجه کنید.

 

چشمان درشت

خط چشم پهن کاملاً برای شما برازنده است. همچنین توصیه می کنیم داخل چشم را سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم کوچک تر و گردتر جلوه می کند.

چشم گود

هرگز داخل چشم و یا اطراف آن را سیاه کنید چون چشم هایتان را خیلی ریز و گود رفته تر جلوه خواهند کرد بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است، البته سایه های روشن هم به این هدف شما کمک می کنند.

چشم از حدقه بیرون زده

پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید، پیشنهاد می شود از سایه تیره نیز به عنوان مکمل استفاده کنید چون سایه تیره بیرون زدگی را می پوشاند وقتی تیرگی پشت چشم زیاد شود، چشم فرو رفته تر جلوه می کند.

چشمان ریز

برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن، چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین را بکشید چشم درشت تر جلوه می کند.

اگر چشمان با فاصله دارید

حتماً از خط چشم های گوشه دار استفاده کنید. یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید این کار باعث می شود فاصله میان چشم های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می پوشاند.

 خط چشم چشمان نزدیک به هم

شما نباید خط چشم تان را از ابتدا بکشید بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید یعنی از نصف پایانی یا یک سوم انتهایی آن خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم ها بیشتر جلوه کند.

خط چشم چشمان گرد

با خط چشم نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید در ضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده تر به نظر برسد و گردی آن را بپوشاند.

 برای خرید محصولات آرایشی و مراقبتی با شماره تلفن 37130912 ـ 051 و یا به فروشگاه اینترنتی پوست کالا   www.poostkala.com مراجعه فرمایید.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن