آرایش چشم خانمهای بالای 40 سال

دسته بندی : آرایش چشم

آرایش چشم خانمهای بالا 40 سال
 آرایش چشم خانم های مسن   آرایش چشم تاثیر بسیاری در صورت خانم ها دارد. شما هم اگر جزو خانم های بالای 40 سال هستید بهتر است بدانید که چند نکته به شما کمک می کند آرایش چشم تان را زیباتر کنید


کانسیلر کاورمچ آرکانسیل (ARCANCIL) شماره100


کانسیلر دو کاره انتخاب کنید
با افزایش سن،  گودی سیاه زیر چشم پدید می آید، حفظ آب زیر چشم‌ها حیاتی‌تر می‌شود.
 کانسیلردوکاره‌ با توناژ زرد کمرنگ که خاصیت برجسته‌کنندگی نیز دارد را انتخاب کنید.


از رنگ های گرمتر استفاده کنید
  از رنگ های گرم برای سایه های چشم استفاده کنید. سایه‌های خاکستری و قهوه‌ای کمرنگ تنها موجب می‌شود چشمان شما خسته‌‌تر به‌نظر برسند.
هر آنچه که روشن و گرم باشد احساس سرزندگی را به دیگران القا می‌کند، برای پوست‌های روشن‌تر، رنگ‌هایی با پایه‌ی وانیلی و موکای روشن را بکار برید؛ برای پوست‌های تیره از پرتقالی هلویی و زرد طلایی کمک بگیرید.

همیشه پرایمر بزنید
به‌ طور معمول، هنگامی که پای چشمان در میان باشد،
اندکی از هر محصولی نیز زیاد است. اما آماده شدن پلک چشم برای رنگ و آرایش ضروریست، حتی اگر قصد استفاده از سایه و خط چشم ندارید.
پرایمر موجب صاف شدن و تصحیح رنگ پلک شده و موجب می‌شود تا جوانتر به‌نظر برسید. اگر مایلید پلک‌هایتان رنگ بیشتری داشته باشد، از پرایمر استفاده کنید زیرا پرایمر از چین‌و چروک جلوگیری می‌کند.


مات کنید
وقتی روشن‌ کننده را روی پوست چروکیده بمالید،درحقیقت چروک‌ها و در نهایت سن شما بیشتر جلب توجه می‌کند.
یک سایه‌ی مات، پلک‌ها را صاف کرده و همه خطوط ریز را مخفی می‌نماید . برای درخشش فوق‌العاده، اضافه کردن سایه به گوشه‌ی چشم است، زیرا مرکز نور است و کمی سایه کفایت می‌کند.


از مایعات اجتناب کنید
 خط چشم های مایع به هیچ عنوان راه حل «مناسبی نیست» زمانی که با افزایش سن خطوط خشن و ضخیم اطراف چشم به دشمنان سرسختی بدل می‌شوند،
معمولا خط چشم ژلی را برای افراد بالای ۴۰ سال زیرا کنترل بیشتری می‌توان روی رنگ و کاربرد آن داشت. اما باید فقط یک لایه نازک بزنید.
با مالیدن لایه‌ی نازکی از خط چشم و تا جایی که ممکن است به مژه‌ها نزدیک،  خط چشم سیاه‌تر، ضخیم‌تر و چشمانی شفاف‌تر و هویدا‌تر خواهید داشت.


به رنگ مشکی بازگردید
ریمل مشکی در سطح جهان قابل ستایش است و نسبت به آن اغراق می‌شود و البته به همان نسبت کاربردی، برس ریمل را برداشته و کاملا اطراف و درون تیوب بچرخانید و سپس روی مژه‌ها بکشید. به این ترتیب، تعریف دقیقی از ریمل مشکی، بدون اغراق‌هایی که اغلب همراه آن است، خواهید دید. اما همواره بر روی مژه‌های بالایی تمرکز کنید. از به کاربردن ریمل روی مژه‌های پایینی اجتناب کنید. هر محصولی، حتی ریمل ضد آب، پوسته پوسته می‌شود و سیاهی بیشتری به ناحیه زیر چشم شما اضافه می‌کند.


پهنای ابروها را زیاد کنید
برای اینکه چشمانتان واقعا برجسته شوند، باید به ابروهایتان توجه کنید، به‌ ویژه با افزایش سن و کم شدن موها. اما به جای مداد از سایه‌ استفاده کنید که با رنگ ابروی شما هماهنگ است، مانند کیت ابروی Bobbi Brown Light. همه می‌توانند برای درست کردن ابروهایشان از کمی سایه کمک بگیرند، پس کمی پودر سایه چشم را با برس نرم کوچک برداشته و روی ابرو‌ها بکشید. همین امر دلربایی بیشتری به چهره‌ی شما می‌دهد.

کانسیلر ضدافتادگی فلورمار FORMAR شماره LCO3

برای خرید محصولات آرایشی با برندهای معتبر  می توانید با شماره تلفن 05137130911 و یا به فروشگاه اینترنتی پوست کالا. www.poostkala.com مراجعه فرمایید.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن