چشم های قهوه ای را چگونه آرایش کنیم؟

دسته بندی : آرایش چشم

آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم یکی از پایه های اصلی در  آرایش صورت است.چشم‌قهو‌ه‌ای ها آدم‌های خوش شانسی هستند چون تقریبا همه رنگ‌ها به رنگ خنثی قهو‌ه‌ای می‌آید. اگر شما هم چشمان قهو‌ه ای دارید و به دنبال این هستید که بهترین و طبیعی‌ترین آرایش ممکن را داشته باشید که به رنگ چشمانتان بیاید این نکات آرایشی را بخوانید.چون رنگ قهو‌ه‌ای رنگ خنثی‌ است شما می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید برای سایه چشم استفاده کنید.

 اگر تصمیم دارید از سایه‌برنز و براق مثل مسی یا طلایی و قهوه‌ای براق  استفاده کنید حتما خط چشم مشکی را به یاد داشته باشید تم برنز با خط چشم مشکی چشم‌ها را جذاب و  برجسته می‌کند.ریمل مشکی برای چشم‌های قهوه‌ای بهترین گزینه است.اگر چشمان قهوه‌ای روشن دارید به جای ریمل قهوه‌ای بهتر است از ریمل مشکی استفاده کنید. با این کار به چشمان خود تاثیر بیشتری می‌بخشید.

از استفاده خط‌چشم‌های رنگی نترسید.

احتمالا از اینکه چشمان شما قهو‌ه‌ای است فکر می‌کنید که نمی‌توانید از یک خط چشم رنگی آبی و یا سبز استفاده کنید. بر اساس رنگ آرایش و فاندیشن می‌توانید از رنگهای دیگر هم استفاده کنید و لذت ببرید.برای آرایش دودی چشمان قهو‌ه‌ای از سایه قهوه‌ای استفاده کنید.
آرایش دودی چشمان قهوه ای

همه جا می‌گویند برای آرایش دودی و اسموکی باید از سایه‌های خاکی ویا خاکستری استفاده شود. اما برای چشم‌های قهو‌ه‌ای بهترین گزینه سایه قهوه‌ای تیره است، به خصوص اگر چشمان قهو‌ه‌ای روشن دارید.

رنگ‌ تیره و روشن را باهم ترکیب کنید.

بهترین آرایش چشم، آرایشی است که رنگ‌های مختلف با هم ترکیب شوند. از رنگهای روشنتر روی پلک استفاده کنید و با سایه‌های تیره پشت چشم را هایلایت کنید. تنها از یک رنگ برای سایه چشم استفاده نکنید رنگها را با هم ترکیب کنید تا یک رنگ متفاوت و زیبا درست کنید.

چشمان قهوه ای بهترین رنگ چشم برای آرایش نقره‌ای است.

برای آرایش‌های شبانه و مجلسی ترکیب رنگ نقره‌ای و صورتی را فراموش نکنید.برخلاف رنگ‌چشم‌های مشکی و روشن که برای آرایش نقره‌ای مناسب نیستند بهترین گزینه برای این آرایش متفاوت و شبانه چشم‌های قهو‌ه‌ای است.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن