آرایش چشم

انتخاب خط چشم

دسته بندی : آرایش چشم

خط چشم بر روی خط مژه ها در پشت چشم کشیده می شود تا چشم شما را بزرگتر جلوه داده و در عین حال فرم و حالت نیز به آن می دهد.

برای کشیدن خط چشم به فرم چشمهایتان توجه کنید.

آرایش چشم مناسب با حالت چشم شما

دسته بندی : آرایش چشم

 

آرایش انواع چشم

امروزه آرایش کردن یکی از کارهای روزمره برای اکثر خانم ها به حساب می آید. نحوه صحیح آرایش و به خصوص آرایش چشم ها بسیار دارای اهمیت می باشد. چشمهای شما چه فرمی دارند؟ آیا شما چشم هاییی درست داریدیا چشم شما ریز است؟ هیچ فرقی ندارد که چشم های شما درشت باشد یا چشم هایی ریز داشته باشید. فقط این موضوع مهم است که آرایشی که برای چشمان خود انتخاب می کنید کاملاً مناسب چشم هایتان باشد.

آرایش چشم خانمهای بالای 40 سال

دسته بندی : آرایش چشم

آرایش چشم خانمهای بالا 40 سال
 آرایش چشم خانم های مسن   آرایش چشم تاثیر بسیاری در صورت خانم ها دارد. شما هم اگر جزو خانم های بالای 40 سال هستید بهتر است بدانید که چند نکته به شما کمک می کند آرایش چشم تان را زیباتر کنید

نحوه ریمل زدن

دسته بندی : آرایش چشم

نحوه ریمل زدن


بعد از رژ لب، ریمل مهمترین وسیله آرایشی شماست که باعث درشتی چشمها و جلوه دار شدن مژه هایتان میشود. غیر از تنوع رنگ، ریمل ها انواع مختلفی دارند، ضخیم کننده، بلند کننده، حجم دهنده، پر رنک کننده، ضد آب و معمولی...
برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید توصیه می کنیم که قسمت بیرونی چشمتان را با ریمل بیشتری بورس بکشید . برای اینکه یک نگاه و چشمان خاص داشته باشید توصیه می کنیم دفعه ی اول ریمل خود را با رنگ مشکی استفاده کنید ولی در دفعه ی بعدی از ریمل های رنگی استفاده کنید و ریمل رنگی را هم مثل ریمل مشکی از ریشه تا انتها بورس بکشید .

چشم های قهوه ای را چگونه آرایش کنیم؟

دسته بندی : آرایش چشم

آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم یکی از پایه های اصلی در  آرایش صورت است.چشم‌قهو‌ه‌ای ها آدم‌های خوش شانسی هستند چون تقریبا همه رنگ‌ها به رنگ خنثی قهو‌ه‌ای می‌آید. اگر شما هم چشمان قهو‌ه ای دارید و به دنبال این هستید که بهترین و طبیعی‌ترین آرایش ممکن را داشته باشید که به رنگ چشمانتان بیاید این نکات آرایشی را بخوانید.چون رنگ قهو‌ه‌ای رنگ خنثی‌ است شما می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید برای سایه چشم استفاده کنید.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن