آرایش چشم

نحوه ریمل زدن

دسته بندی : آرایش چشم

نحوه ریمل زدن


بعد از رژ لب، ریمل مهمترین وسیله آرایشی شماست که باعث درشتی چشمها و جلوه دار شدن مژه هایتان میشود. غیر از تنوع رنگ، ریمل ها انواع مختلفی دارند، ضخیم کننده، بلند کننده، حجم دهنده، پر رنک کننده، ضد آب و معمولی...
برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید توصیه می کنیم که قسمت بیرونی چشمتان را با ریمل بیشتری بورس بکشید . برای اینکه یک نگاه و چشمان خاص داشته باشید توصیه می کنیم دفعه ی اول ریمل خود را با رنگ مشکی استفاده کنید ولی در دفعه ی بعدی از ریمل های رنگی استفاده کنید و ریمل رنگی را هم مثل ریمل مشکی از ریشه تا انتها بورس بکشید .

چشم های قهوه ای را چگونه آرایش کنیم؟

دسته بندی : آرایش چشم

آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم یکی از پایه های اصلی در  آرایش صورت است.چشم‌قهو‌ه‌ای ها آدم‌های خوش شانسی هستند چون تقریبا همه رنگ‌ها به رنگ خنثی قهو‌ه‌ای می‌آید. اگر شما هم چشمان قهو‌ه ای دارید و به دنبال این هستید که بهترین و طبیعی‌ترین آرایش ممکن را داشته باشید که به رنگ چشمانتان بیاید این نکات آرایشی را بخوانید.چون رنگ قهو‌ه‌ای رنگ خنثی‌ است شما می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید برای سایه چشم استفاده کنید.

انواع خط چشم

دسته بندی : آرایش چشم

کشیدن خط چشم

اکثر  خانم ها آرایش کردن را دوست دارند زیرا باعث می شود زیباتر شوند اما این مسئله مطرح است که نحوه صحیح آرایش باعث زیبا تر شدن می شود به گونه ای که گاهی درست آرایش نکردن باعث زشت به نظر رسیدن می شودپس سعی کنید تمام نکات را در آرایش کردن رعایت کنید که شامل 2 نکته می باشد اولین اینکه از محصولات شناخته شده استفاده کنید این بدین منظور نیست که گرون باشد دوم اینکه نحوه آرایش کردن را بلد باشید که در اینجا نحوه انتخاب و آرایش چشم با خط چشم را توضیح داده ایم.

نکاتی مهم در رابطه با لنز تماسی

دسته بندی : آرایش چشم

لنز چشم

یکی از اجزای صورت که در چهره بسیار تاثیر گزار است داشتن چشم هایی زیبا است . نا گفته نماند که موارد زیادی در زیبایی چشم موثر است از جمله آرایش چشم یکی از این موارد است اما این به این معنی نیست که شما هر چه بیشتر آرایش چشم کنید چشم هایتان زیباتر می شود بلکه شما می توا نید با داشتن آرایش چشم لایت و گذاشتن یک لنز مناسب چهره تان چشم های جذاب و زیبایی داشته باشید.

آرایش چشم عینکی ها

دسته بندی : آرایش چشم

 آرایش چشم عینکی ها

اگر شما هم جز آن دسته از خانم های هستید که هم به آرایش اهمیت میدهند و از طرفی عینک به چشم میزنند ،توصیه هایی داریم که میتواند به جذابیت شما بهتر کمک کند..

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن