روش صحیح لاک زدن ناخن

دسته بندی : آرایش ناخن

 
لاک زدن ناخن

اکثر خانم ها و دختران از اینکه جنس ناخن هایشان سست بوده و دیر بلند می شود و یا بعد ار بلند شدن سریع می شکند احساس ناراحتی می کنند که خیلی از آنها به کاشت ناخن روی می آورند که آن نیز عوارض خود را از جمله قارچ و ... دارد

 البته اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که با روش های جدید و مضر امروزی مخالف هستید و تنها دوست دارید ناخن هایی خوش فرم داشته باشید بهتر است با نوع لاک زدن در این امر تا حدی به نتیجه مطلوب برسید

 

به این ترتیب عمل کنید که:

-پیش از هرچیز بهتر است هفته ای دوبار از آبلیمو برای سفید شدن و استحکام آنها استفاده کنید یعنی آنها را به مدت 10 دقیقه در آبلیمو قرار دهید و بعد بشویید.

 

- حتی اگر ناخنهایتان کاملا کوتاه است بهتر است ابتدا یک لایه لاک روی تمامی آنها بزنید پس از اینکه از خشک شدنشان مطمئن شدید یکبار دیگر نیز این کار را انجام دهید و سعی کنید حتما یکدست و تمیز لاک را روی ناخنها بزنید. باز هم باید از خشک شدنشان اطمینان حاصل کنید.

 

-برای آن عده که ناخنهایشان کاملا کوتاست تنها یک لایه روی نوک ناخنها زده شود که این برآمدگی نه چندان محسوس با برجستگی کمی که روی نوک ناخن ایجا میکند آن را خوش فرمتر نشان خواهد داد.

 

- اما کسانی که کمی ناخن دارند بعد از زدن این لایه روی نوک ناخنها باز پس از خشک شدن خیلی تمیز و یکدست یک لایه ی دیگر نیز لاک بزنند .

 

 ناگفته نماند این چند لایه لاک زدن می تواند از ناخنها در برابر عواملی که باعث شکسته شدنشان می شوند نیز جلوگیری کنند که حتما بهتر است تمیز و یکدست انجام شود که خود مستلزم خشک شدن هربار زدن لاک بر روی ناخنهاست. گاهی می توانید لایه ی آخر از لاک بیرنگ استفاده کنید که هم به براق شدن آنها کمک می کند و هم لایه ای محافظ روی لاکهای قبلی می شود. اگر هم تصمیم به طراحی روی ناخنهایتان داریدآن را در پایان و قبل از لاک بیرنگ انجام دهید .

 

لاک ناخن استار شایما STAR SHAIMA شماره 23

شایماshaima

 لاک ناخن استار شایما STAR SHAIMA شماره 23

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن