آرایش ناخن

چند اشتباه رایج در مورد لاک زدن ناخن

دسته بندی : آرایش ناخن

لاک زدن

بسیاری از ما لاک زدن رو تجربه کردیم ولی نمیدانیم که در حین لاک زدن ممکن است چه اشتباهاتی را مرتکب شویم.در ادامه مطلب زیر اشتباهات رایج هنگام لاک زدن را برای شما عزیزان شرح میدهیم.قبل از لاک زدن چند نکته را رعایت کنید ..سطح ناخن را بسیار تمیز کنید. هر اثری از گرد و خاک، رطوبت و یا ذرات باقی‌مانده از سوهان کشیدن مانع چسبیدن لاک جدید به ناخن می‌شوند. برای قدرت ماندگاری بیشتر، یک مسواک کهنه را آغشته به صابون دست کنید و از آن برای پاک کردن گوشه‌ها و زیر ناخن‌ها– جایی که چربی ممکن است پنهان شده باشد– استفاده کنید. 2- قبل از لاک زدن باید با استفاده از یک تکه پنبه که در لاک پاک‌کن خیس خورده است سطح ناخن را تمیز کنید. چربی موجود در لوسیون ها مانع چسبیدن لاک به ناخن می‌شود. لاک پاک‌کنی که دارای استون خالص است سبب می‌شود سریع تر از شر مواد باقی‌مانده راحت شوید، اما اگر خیلی ناخن شما را خشک می‌کند از یک پاک‌کننده‌ی بدون استون استفاده نمایید.

روش صحیح لاک زدن ناخن

دسته بندی : آرایش ناخن

 
لاک زدن ناخن

اکثر خانم ها و دختران از اینکه جنس ناخن هایشان سست بوده و دیر بلند می شود و یا بعد ار بلند شدن سریع می شکند احساس ناراحتی می کنند که خیلی از آنها به کاشت ناخن روی می آورند که آن نیز عوارض خود را از جمله قارچ و ... دارد

استفاده صحیح از سوهان ناخن

دسته بندی : آرایش ناخن

ناخن

مدل ناخن و بلندی آن در زیبایی دست بسیار موثر می باشد ، اگر شما جزء آن دسته از خانم هایی هستید که به زیبایی دست اهمیت می دهید سعی کنید ناخن هایتان همیشه سوهان شده و مرتب باشد.

آیا کلسیم باعث استحکام ناخن هاست ؟!

دسته بندی : آرایش ناخن

اکثر مردم بر این باورند که کلسیم مانع شکنندگی ناخن ها میشود، در صورتیکه این یک تصور اشتباه است و کلسیم هیچ نقشی در استحکام ناخن ها ندارد . کمبود (زینک روی) و منیزیم باعث شکنندگی ناخن میشود .

آنچه از ناخن نمیدانید!

دسته بندی : آرایش ناخن

مراقبت از ناخن 

وقتی میخواهیم از ناخن صحبت کنیم،صرفا نقش  آن در زیبایی به نظر شما می آید، اما مهمترین وظیفه آن محافظت از انگشتان دست و پا می باشد.

ناخن یک محصول کراتینی مرده است که شاید مهم ترین نقش آن به نظر شما زیبایی باشد، اما مهم ترین وظیفه آن حفاظت از انتهای انگشتان دست و پاست . گاهی تغییرات کوچکی روی ناخن مارا به این فکر فرو میبرد که چگونه میتوانیم ناخن های سالم و زیبا داشته باشیم ؟!

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن