رنگ موی شما در پاییز

دسته بندی : آرایش مو

رنگ موی پاییز

با سرد شدن هوا و عوض شدن رنگ طبیعت شاید تصمیم گرفته اید که رنگ موهایتان را عوض کنید.اگر ترکیب موهای روشن و بلوند با لباس‌های سفید و صورتی تابستانه، فوق‌العاده به نظر می‌رسید، در فصل پاییز هم بهتر است موهای‌تان را با رنگ غالب لباس‌های پاییزه هماهنگ کنید.

 

1- اگر می خواهید رنگ کل موهایتان را تغییر دهید، این رنگ بسیار مناسب است زیرا در تمام نقاط یکدست است. اگر می خواهید موهای خاکستری خود را بپوشانید، این همان رنگی است که باید انتخاب کنید.

رنگ موی پاییز
2- برای این مدل، اول باید زمینه موهایتان را رنگ سپس روی آن را هایلایت کنید. این مدل بسیار طبیعی جلوه می کند. اگر چه می گویند این روش موها را می سوزاند اما اگر آرایشگر شما حرفه ای باشد، هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

رنگ موی پاییز

3-برای این مدل کافی است تنها خط مو یا همان دو طرف سرتان را رنگ کنید. این مدل بیانگر ظرافت است و به هایلایت زیادی هم احتیاج ندارد. اگر موهای خوش حالتی دارید، این رنگ مو برازنده شما است.

رنگ موی پاییز


لولایت دقیقا برعکس هایلایت است. هنگامي که موي خود را هايلايت مي‌کنيد، موي شما حداقل دو درجه روشن‌تر از رنگ زمينه می شود در صورتي که براي انجام لولايت باید موهاي شما تقريباً دو درجه تيره تر از رنگ زمينه رنگ شود که معمولا از اطراف گردن و لایه های زیرین مو انتخاب می شود، درست مثل موهای کودکانی که زیاد زیر نور آفتاب مانده اند و بالای سرشان روشن تر از باقی قسمت ها شده است.

رنگ موی پاییز

 

امیدواریم این مطلب ایده خوبی باشد برای شما که رنگ مورد علاقه خود را با توجه به فصل انتخاب کنید ..

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن