آرایش مو

رنگ موی شما در پاییز

دسته بندی : آرایش مو

رنگ موی پاییز

با سرد شدن هوا و عوض شدن رنگ طبیعت شاید تصمیم گرفته اید که رنگ موهایتان را عوض کنید.اگر ترکیب موهای روشن و بلوند با لباس‌های سفید و صورتی تابستانه، فوق‌العاده به نظر می‌رسید، در فصل پاییز هم بهتر است موهای‌تان را با رنگ غالب لباس‌های پاییزه هماهنگ کنید.

انتخاب رنگ و مدل مو متناسب با چهره

دسته بندی : آرایش مو

فر کردن مو

 

یکی از مواردی که در زیبایی خانم ها بسیارتاثیر گزار است مو آن ها می باشد اما نحوه آرایش مو بسیار موثر است شما باید بر اساس ترکیب صورت خود رنگ مو،مدل مو و هم چنین حالت مو مناسب خود را انتخاب کنید.

نکاتی که در انتخاب رنگ مو باید به آن توجه کرد

دسته بندی : آرایش مو

رنگ مو

یکی دیگر از عواملی که در زیبایی خانم ها تاثیر گزار است رنگ مو آنهاست .رنگ مو از زمان های بسیار قدیم بوده است با این تفاوت که آن زمان ها برای رنگ کردن مو ها از حنا استفاده می کردند اما امروزه رنگ های شیمیایی جایگزین آن ها شده است ،این مسئله طبیعی است که رنگ های شیمیایی ضرر دارد اما با انتخاب رنگ مو خوب می توانید از این زیان ها تا حدی پیشگیری کرد.هم چنین انتخاب رنگ مو مناسب هم یکی از مسائلی است که باید به آن توجه بسیار کرد.

رنگ کردن مو در خانه

دسته بندی : آرایش مو

رنگ کردن ریشه مو

شاید شما هم جز آن دسته از خانم ها یا آقایانی باشید که بعد از چهار یا پنج هفته  وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه جهت رنگ کردن موهای خودتان را ندارید، و ریشه موهایتان بیرنگ شده و کل ترکیب بندی رنگ مویتان دو رنگ یا سه رنگ شده است .. اگر به دنبال راه حلی به جز آرایشگاه هستید با ما همراه باشید ...

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن