راهکاری برای استفاده درست از رژ لب

دسته بندی : آرایش صورت

 

 آرایش صورت بدون زدن رژ لب ، جذاب نخواهد شد.  در روزهای سخت همیشه این جمله را یادآور می شوم که « همیشه رژ لب هست!»  وقتی شما یک رژلب زیبا و خوشرنگ روی لبانتان داشته باشید، شما را سرحال نشان میدهد.  در هرحال خطا در بکار بردن رژ لب، می تواند شما را از یک آرایش شیک و زیبا دور کند.

 

چند ترفند ساده برای داشتن لبهایی حجیم

1ـ رنگ زدن خارج از محدوده ی لبها.

قرار  نیست رژ لب، فقط لبهایتان را پر رنگ تر کند.آسان ترین راه برای اینکه از خط لب ها بیرون نزنید این که با مداد و رژی که قلموی باریک دارد کار کنید، با خط لب، دور لبهایتان را یک خط کمرنگ بکشید و سپس با رژ خط ها را پر کنید.

انتخاب رنگ نامناسب

 هر رژ لبی مناسب هر رنگ پوستی نیست، رنگ مناسب خود را طبق ته رنگ پوست، رنگ چشم و حتی رنگ مو انتخاب کنید.

خط لب پر رنگ

دوره ی استفاده از خط لب ها پررنگ و تیره همراه با رژهای روشن گذشته است. بهتر است رنگ خط لب و رژتان تقریباً مشابه هم باشد، اگر این چنین نیست پس همیشه به خاطر داشته باشید که رنگ روشن را در لبه های کار کنید با این روش لبهایتان پر تر هم به نظر می رسد.

4ـ رژ لب روی دندان ها

استفاده بیش از اندازه از رژ لب می تواند منجر به رنگی شدن دندان هایتان شود. هرچند که باقی ماندن رژ لب روی لیوان به هنگام نوشیدن قهوه از رنگی شدن دندان ها هم بدتر است! در اینجا دو ترفند برای جلوگیری از بروز پنین مشکلاتی پیشنهاد می کنیم.اول اینکه پس از مالیدن رژ لب، برای محو و پاک کردن رژ لب اضافی، از یک دستمال کاغذی استفاده کنید و دوم، با انگشت سبابه ی خود رژلب های اضافی اطراف لبه های داخلی دهانتانن را پاک کنید.  ممکن است اینکار چندان خوشایند شما نباشد اما ترفندی است که واقعاً کمکتان می کند.

رژلب مداد دو کاره بی یو BEYU شماره270

برای خرید محصولات آرایشی با برندهای معتبر می توانید با شماره 05137130911 و یا به فروشگاه اینترنتی پوست کالا.www.poostkala.com  مراجعه فرمایید.

«شماره پیامک ما 200070702000»

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن