آرایش صورت

انواع چهره

دسته بندی : آرایش صورت

 

اگر با صورت خود آشناید دست خود را بلند کنید، اگر دست شما بلند نشد نگران نباشید، زیرا در این مسأله تنها نیستید. تا زمانی که ندانید صورت شما گرد، کشیده یا حتی لوزی شکل است نمی توانید به این اصل پی ببرید که چه مدل مو یا آرایشی مناسب شماست. پیدا کردن شکل صورت آنچنان هم دشوار نیست  به یکی از عکس های خود که در آن موی شما بطور کامل بر روی صورتتان نباشد. به دقت نگاه کنید، آن عکس را با یکی را با یکی از چهره های زیر تطبیق دهید.

نکاتی که باید در آرایش چهره گرد بدانید.

دسته بندی : آرایش صورت

افرادی که دارای فرم صورت خاص و منحصر به فرد می باشند. افراد زیادی هستند که تمایل دارند فرم صورت خود را برای پوشاندن عیب و ایرادات و یا تنوع تغییر دهند. مثلا کسانی که صورت گرد و نسبتاً تپلی دارند بیشتر تمایل دارند که کمی صورتشان کشیده تر نشان دهند. برای اینکه صورتتان کمی فرم بگیرد و کشیده شود لازم است آرایشی متناسب با صورت گردتان انجام شود.

آرایش صورت دخترانه جدید

دسته بندی : آرایش صورت

 

 امروزه همه دختران  تمایل زیادی به آرایش کردن دارند به همین جهت به لوزام آرایشی در مارکها و مدلها مختلف روی میآورند.  بسیاری از دختران علاقه ای به آرایش های غلیظ و شدید ندارند و مایلند که صورتشان طبیعی و حالت عادی  باشد  و در عین حال زیبا هم باشند. آرایش های غلیظ  پس از چند ساعت چهره را خسته نشان می دهد و حتی ممکن است زیبایی چهره را بگیرد. بنابراین بهتر است آرایشی ملام و طبیعی روی صورت باشد تا هم چهره شخص زیباترشده و هم حالت عادی و طبیعی به نظر آید.

راهکاری برای استفاده درست از رژ لب

دسته بندی : آرایش صورت

 

 آرایش صورت بدون زدن رژ لب ، جذاب نخواهد شد.  در روزهای سخت همیشه این جمله را یادآور می شوم که « همیشه رژ لب هست!»  وقتی شما یک رژلب زیبا و خوشرنگ روی لبانتان داشته باشید، شما را سرحال نشان میدهد.  در هرحال خطا در بکار بردن رژ لب، می تواند شما را از یک آرایش شیک و زیبا دور کند.

مراحل رژ گونه زدن

دسته بندی : آرایش صورت

رژگونه زدن

 گونه ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند تا جایی که خیلی ها حاضرند زیر تیغ جراحی بروند تا با هزینه های زیاد گونه های خود را برجسته کنند اما از طرف دیگر به راحتی می توان با گریم و آرایش حالت گونه ها را تغییر داد و آنها را به شکل دلخواه درآورد؛ البته همین گریم چندان کار ساده ای نیست و خیلی از خانم ها هیچ آشنایی خاصی با آن ندارند و گمان می کنند رژگونه زدن صرفا رنگی کردن گونه هاست بدون اینکه هیچ جهت خاصی داشته باشد. ما می خواهیم در اینجا به شما رژگونه زدن حرفه ای را بیاموزیم و بگوییم این کار به ظاهر ساده چقدر ریزه کاری دارد.

  • محاسبه bmi - شاخص توده بدنی
  • محاسبه bmr
  • درصد چربی بدن